Юридическая консультация Запорожья.

Список всех статей на сайте

Календарь

Июнь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

postheadericon Юридическая практика

Основные этапы карьеры и некоторые примеры из юридической практики адвоката Ясыр Дарьи Игоревны

 

N п./п. Период Вид деятельности
1 июнь 2004 Завершила обучение на юридическом факультете Запорожского государственного университета по специальности "правоведение", получив диплом специалиста, квалификации "Юрист"   
2 2003-2008 Старший юрисконсульт в ООО "Юридическая компания "Норма"
3 2005-2008 Юрисконсульт ЧП "Фабрика деликатесных сыров"
4 март 2007 Регистрация частным предпринимателем по оказанию юридических услуг
5 май 2007 Получила лицензию Арбитражного управляющего
6 2014-2016 Ведущий юрисконсульт юридического отдела КП "Водоканал"
7 2017 Адвокат

 

На протяжении последних 10-ти лет (2007-2017) осуществляю частную практику по предоставлению юридических услуг и защите интересов в судах всех инстанций для жителей, организаций и предприятий Запорожья, запорожской области, Украины и зарубежья.

 

Примеры из моей юридической практики в Запорожье и области

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

__ грудня 200__ року                                 м. Запоріжжя

Комунарський районний суд м. Запоріжжя в складі: головуючого судді:   Дзярук М.П.,

при секретарі:     Кожушаній Є.С.,

за участю представника позивача Соболевої Д.І., представника відповідача ________ Д.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ________ Марії Володимирівни до ________  Юрія Миколайовича про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, –

ВСТАНОВИВ:

________  М.В. звернулася до суду з позовом до ________ Ю.М. про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, достатнього для подання заяви про прийняття спадщини за законом на квартиру №­­­___ по вул. Маліновського, _____ в м. Запоріжжя, після померлої бабусі – ________  Світлани Олександрівни.

       В судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги ________ посилаючись не те, що ___. ___.199__ р. померла її бабуся ________  С.О. Після її смерті відкрилася спадщина у вигляді спірної квартири. ___.____.199__ року ________  С.О. склала заповіт, який був посвідчений нотаріусом ________  Запорізької державної нотаріальної контори. На момент відкриття спадщини вона не знала, що є спадкоємцем бабусі і має звернутися до нотаріальної контори. Крім того на той час вона була неповнолітньою. Заповіт, свідоцтво про смерть та всі документи щодо права власності заповідача на спадкове майно весь час зберігалися у її дідуся, який повідомив та передав їй зазначені документи лише у 2008 році. Після звернення в нотаріальну контору їй було відмовлено у видачі свідоцтва на спадщину та запропоновано звернутися до суду про визначення додаткового строку на прийняття спадщини. Просить суд визнати причину пропуску поважною та задовольнити позов.

       Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги визнав в повному обсязі та пояснив, що заповіт, свідоцтво про смерть та всі документи щодо права власності ________  С.О. на спадкове майно дійсно весь час зберігалися у відповідача по справі – ________  Ю.М. Зазначені документи він передав позивачці лише в 200__ році, проти продовження строку для подання заяви про прийняття спадщини позивачкою не заперечує.

Вислухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши інші докази, що є в справі, суд дійшов висновку про те, що позов ______________ М.В. підлягає задоволенню виходячи з наступного:

       Судом встановлено, що згідно копії свідоцтва про смерть, ______________ Світлана Олександрівна померла ___.___.199__ р. __.___.199__року ______________ С.О. склала заповіт, який був посвідчений нотаріусом ______________ Запорізької державної нотаріальної контори. Заповіт не був визнаний недійсним, а також ніким не оспарювався. Згідно наданого до суду ______________ Запорізькою державної нотаріальною конторою повідомлення після померлої ___.___.199__ року громадянкою ______________ Світлани Олександрівни в нотаріальній конторі спадкова справа не заводилась.

       Дані обставини повністю підтверджуються дослідженими у судовому засіданні доказами.

       Оцінивши докази в їх сукупності та згідно з п.З ст. 1272 ЦПК України суд приходить до висновку, що позивач з поважних причин пропустила строк для прийняття спадщини.

       Таким чином, суд вважає доводи позивача обґрунтованими, а її позов таким, що підлягає задоволенню.

       На підставі викладеного і керуючись ч.З ст.1272 ЦК України, ст. ст. 10,15, 60, 208, 209, 212-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

       Цивільний позов ______________Марії Володимирівни задовольнити.

       Визначити ______________ Марії Володимирівні, __.___.198__ р.н, додатковий строк для подання нею заяви про прийняття спадщини, після смерті бабусі ______________ Світлани Олександрівни, померлої __.__.199__ р., протягом одного місяця з моменту набрання рішення законної сили.

       Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізької області через Комунарський районний суд м. Запоріжжя шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення та подання апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Podpis-Pechat-1

 

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

     __ квітня 200__ року                                  Запорізький  районний суд

Запорізької області в складі:                                                      головуючого судді         Громової І.Б.,

      при секретарі:                                                                 Зеленській С.Ю.

      За участю представника позивачки                      Соболевої Д.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжя цивільну справу за позовом ______________ Наталії Єреміївни до територіальної громади в особі Мар’ївської сільської ради Запорізького району Запорізької області, треті особи: Запорізька районна державна нотаріальна контора Запорізької області, Орендне підприємство «____________________________________________» про визнання права власності в порядку спадкування за законом на житловий будинок та господарські споруди

ВСТАНОВИВ:

      У листопаді 200__ р. ______________ Н.Є. звернулася до суду з позовом, який уточнювала у грудні 200__ року, а також у березні та квітні 200__ року до територіальної громади в особі Мар’ївської сільської ради Запорізького району Запорізької області, треті особи: Запорізька районна державна нотаріальна контора Запорізької області, ______________ про визнання права власності в порядку спадкування за законом на житловий будинок та господарські споруди.

      В обґрунтування своїх позовних вимог позивачка ______________ Н.Є. зазначила, що ___ лютого 200__ року помер її чоловік – ______________ Павло Панасович. Після його смерті відкрилася спадщина, в тому числі на жилий будинок із господарськими спорудами, що розташовані за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Мар’ївка, ______________, а саме: житловий будинок – літера ___, прибудова – літера __, ганок до __ – літера ганок, козирок до а – літера козирок, сарай – літера __, погреб з шийкою – літера ___, літня кухня – літера __, вбиральня – літера ___, гараж – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, паркан № 1, паркан № 2. Спадкоємцями за законом першої черги є вона – його дружина. Інших спадкоємців немає. Після відкриття спадщини вона у встановлений законом шестимісячний строк подала до Запорізької районної державної нотаріальної контори із відповідною заявою про прийняття спадщини, а також прийняла спадщину фактично, шляхом вступу в управління спадковим майном, а також дула зареєстрована та мешкала до відкриття спадщини, та продовжує мешкати у спадковому житловому будинку із моменту відкриття спадщини та до теперішнього часу. При оформленні спадкових прав стало відомо, що право власності її чоловіка за час життя не було належним чином оформлено та зареєстровано в ______________.

      Позивачка ______________ Н.Є. в позовній заяві просить суд встановити факт прийняття нею спадщини, відкритої після смерті чоловіка ______________ П.П., який помер __ лютого 200__ року, а також визнати за нею право власності в порядку спадкування за законом на житловий будинок із господарськими спорудами, що розташовані за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Мар’ївка, вул. ______________, а саме: житловий будинок – літера ___, прибудова – літера __, ганок до __ – літера ганок, козирок до а – літера козирок, сарай – літера __, погреб з шийкою – літера ___, літня кухня – літера __, вбиральня – літера ___, гараж – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, паркан № 1, паркан № 2.

      В судовому засіданні представник позивачки ______________ Н.Є. за довіреністю – Соболева Д.І. позовні вимоги позивачки ______________ Н.Є. підтримала в повному обсязі, просять суд їх задовольнити.

      Представник відповідача – Мар’ївської сільської ради Запорізького району Запорізької області в судове засідання не з’явився. До суду надано заяву за вих. № 41/01 від __ січня 200__ року, підписану сільським головою, з якої вбачається, що з позовними вимогами ______________ Н.Є. до них про визнання права власності згодні в повному обсязі, проти її задоволення не заперечують. Просять справу розглядати у відсутність їх представника.

      Представник третьої особи – ОП «______________» в судове засідання також не з’явився. До суду надано заяву за вих. № 993 від __ січня 200__ року, відповідно до якої право власності на об’єкти нерухомості, а саме житловий будинок з господарськими спорудами за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Мар’ївка, вул. ______________ відповідно матеріалів інвентаризаційної справи та Автоматизованої системи «Реєстр прав власності на нерухоме майно» не зареєстровано; а також внесено відомості про те, що користувачем житлового будинку є ______________ Павло Панасович. Проти задоволення позовних вимог позивачки ______________Н.Є. не заперечують, просять справу розглядати без участі їх представника з постановлянням рішення на розсуд суду.

  Представник третьої особи – Запорізької районної державної нотаріальної контори в судове засідання також не з’явився. Про день та час розгляду справи були повідомлені своєчасно та належним чином.

      Заслухавши пояснення представника позивачки ______________ Н.Є., вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивачки ______________ Н.Є. є законними, достатньо обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

      Судом встановлено, та підтверджується матеріалами справи, а саме документами, наданими представником позивачки, як докази, копії яких знаходяться в матеріалах справи, а їх оригінали були досліджені судом в судовому засіданні, що згідно свідоцтва про шлюб серії ______________№ ______________, Марийської сільської ради Запорізького району Запорізької області __ березня 19__ року, ______________Павло Панасович, 19___ року народження, уродженець с. Панське Томаківського району Дніпропетровської області та ______________ Наталія Єреміївна, 19___ року народження, уродженка с. Мар’ївка Запорізького району Запорізької області, одружились __ березня 19__ року, про що в книзі записів актів громадянського стану про шлюб __ березня 19__ року зроблено відповідний запис за № 4. Після реєстрації шлюбу присвоєні прізвища: чоловікові – ______________, дружині – ______________.

      Згідно договору купівлі-продажу від __ грудня 198__ року, посвідченого того ж дня секретарем виконкому Мар’ївської сільської ради народних депутатів Запорізького району Запорізької області, реєстровий № __,  ______________Микола Іванович продав, а ______________ Павло Панасович купив належний продавцю жилий будинок із господарськими спорудами, що знаходиться в с. Мар’ївка Запорізького району Запорізької області та розташований на присадибній ділянці земель колгоспу «______________». Після укладення даного договору ______________ П.П. не зареєстрував його в ОП ЗМБТІ.

      Згідно свідоцтва про смерть серія І-ЖС № ______________, виданого Мар’ївською сільською радою Запорізького району Запорізької області __ березня 200__ року, ______________ Павло Панасович помер __ лютого 200__ року у віці 74 років, про що в книзі реєстрації актів про смерть __ березня 200__ року зроблено відповідний актовий запис за № __.

      Після смерті ______________ П.П. відкрилася спадщина на спадкове майно, в тому числі на житловий будинок із господарськими спорудами, що розташовані за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Мар’ївка, ______________, а саме: житловий будинок – літера ___, прибудова – літера __, ганок до __ – літера ганок, козирок до а – літера козирок, сарай – літера __, погреб з шийкою – літера ___, літня кухня – літера __, вбиральня – літера ___, гараж – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, паркан № 1, паркан № 2.

      У відповідності до п. 4 Прикінцевих та перехідних положень ЦК України, цивільний кодекс України застосовується до цивільних відносин, що виникли після набрання ним чинності. Щодо цивільних відносин, які виникли до набрання чинності Цивільним кодексом України, положення цього Кодексу застосовуються до тих прав і обов’язків, що виникли або продовжують існувати після набрання ним чинності.

      Згідно технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду № __ по вул. _____________ в с. Мар’ївка Запорізького району Запорізької області, складеного станом на __ листопада 199__ р., _____________ Павло Панасович зазначений власником даного житлового будинку.

      Згідно технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду № ___ по вул. _____________  в с. Мар’ївка Запорізького району Запорізької області, складеного станом на ___ лютого 200__ р., _____________  Павло Панасович зазначений користувачем даного жилого будинку.

      Згідно довідки виконавчого комітету Мар’ївської сільської ради Запорізького району Запорізької області за вих. № _____________ від __.__.200__ р., _____________  Павло Панасович був зареєстрований та мешкав в с. Мар’ївка, вул.. _____________ Запорізького району Запорізької області з 198__ року' і до дня смерті __ лютого 200__ року. Разом з ним за вказаною адресою була прописана і мешкала з 198__ року його дружина _____________ Наталія Єреміївна, яка продовжує мешкати до теперішнього часу. Заборони та арешту на жилий будинок ____ по _____________в с. Мар’ївка Запорізького району Запорізької області немає.

      Всі викладені обставини підтверджуються матеріалами справи, ніким не заперечувалися. Суд не піддає сумніву достовірність документів, наданих позивачем як докази.

      З урахуванням вищевикладеного, керуючись ст. ст. 7, 10, 11, 60, 212, 213, 215 ЦПК України, п. 4 Прикінцевих та перехідних положень ЦК України, ст. 529, 549 ЦК УРСР 1963 року, ст. 392, 376, 1217, 1258, 1261 ЦК України, суд

ВИРІШИВ:

      Позовні вимоги ________________Наталії Єреміївни задовольнити.

      Визнати за ________________ Наталією Єреміївною право власності в порядку спадкування за законом на житловий будинок із господарськими спорудами, що розташовані за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Мар’ївка, ______________, а саме: житловий будинок – літера ___, прибудова – літера __, ганок до __ – літера ганок, козирок до а – літера козирок, сарай – літера __, погреб з шийкою – літера ___, літня кухня – літера __, вбиральня – літера ___, гараж – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, сарай – літера __, паркан № 1, паркан № 2 після смерті чоловіка __________________Павла Панасовича, який помер __ лютого 200__ року.

      Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано в 10 денний строк з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана в 20 денний строк після подачі заяви про апеляційне оскарження рішення до апеляційного суду Запорізької області.

Podpis-Pechat-2

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

28.02.2013.                                 Справа №____________________

Кредитори – 1/ Пологівська міжрайонна державна податкова інспекція (70600, м. Пологи, Запорізька область, вул. Жовтнева, 9)

2/ Виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (69600, м. Запоріжжя, вул. Сєдова. 12)

З/ Відкрите акціонерне товариство “Запоріжжяобленерго” в особі Пологівських районних електричних мереж (70600. Запорізька область, м. Пологи, вул. Суворова, 6)

4/ Селянське (фермерське) господарство “____________________” (71012. Запорізька область, Куйбишевський район, с. Новоукраїнка, вул. ____________________)-ліквідовано.

5/ Відкрите акціонерне товариство Державний ощадний банк України в особі Філії “____________________”, 70600. м. Пологи, Запорізька область, вул. Горького. 16 6/ Відділення виконавчої дирекції в Пологівському районі фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, 70600, м. Пологи, Запорізької області, ____________________

7/ Управління пенсійного фонду України в Пологівському районі Запорізької області, 70600, м. Пологи, Запорізької області, вул. К.Маркса, 245

8/ Пологівський районний центр зайнятості, 70600. м. Пологи, Запорізької області, вул. Жовтнева, З А

9/ Фізична особа – підприємець ____________________ Ольга Олексіївна. 70600. м. Пологи. Запорізької області, пров. ____________________

10/ Фізична особа – підприємець ____________________Юрій Вікторович, 70600, м. Пологи. Запорізької області, вул. ____________________

11/ Товариство з обмеженою відповідальністю “____________________”, 70615, Пологи. Запорізької області, ____________________

12/ Державна виконавча служба у Пологівському районі, 70600, м. Пологи, Запорізької області, ____________________

13/ Запорізьке обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, 69096, м. Запоріжжя, ____________________

Банкрут – Приватне підприємство “____________________” (70640, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, вул. ____________________; код за ____________________) банк, який здійснює розрахунково-касове обслуговування боржника – Пологівське відділення № 3006 ВАТ “____________________”, м. Пологи Ліквідатор – Ясир Д.І.

Присутні:

Від кредиторів – 5/ ____________________ В. І. дов. ____________________.

Ліквідатор Ясир Д. І.

    На розгляд господарського суду Запорізької області подано звіт та ліквідаційний баланс Приватного підприємства “____________________”, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, код за ____________________, яке визнано банкрутом постановою суду від ____________________.

    Представники більшості кредиторів у судове засідання не з’явились, про час та місце були повідомлені своєчасно та належним чином, причини не явки суду не відомі.

    Заслухавши представника кредитора 5. та ліквідатора, вивчивши подані документи: звіт та ліквідаційний баланс банкрута, судом встановлено, що ліквідатором до реєстру вимог кредиторів включено грошові вимоги наступних кредиторів: 1/ Пологівську міжрайонну державну податкову інспекцію, м. Пологи, Запорізька область з вимогами до банкрута у розмірі 113 899,19 грн.

2/ Виконавчу дирекцію Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Запоріжжя з вимогами до банкрута у розмірі 6 054.87 грн.

З/ Відкрите акціонерне товариство “Заноріжжяобленерго” в особі Пологівських районних електричних мереж. Запорізька область, м. Пологи з вимогами до банкрута у розмірі 15 507,83 грн.

4/ Відкрите акціонерне товариство ____________________банк України в особі Філії “Пологівського відділення №____________________”, м. Пологи. Запорізька область з вимогами до банкрута у розмірі 338 502,07 грн.

5/ Відділення виконавчої дирекції в Пологівському районі фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Пологи, Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 379,65 грн.

6/ Управління пенсійного фонду України в Пологівському районі Запорізької області, м. Пологи, Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 15 654,36 грн.

7/ Пологівський районний центр зайнятості, м. Пологи, Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 3157,71 грн.

8/ Фізичну особу – підприємця ____________________ Ольгу Олексіївну, м. Пологи, Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 1639,10 грн.

9/ Фізичну особу – підприємця ____________________ Юрія Вікторовича, м. Пологи. Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 22423,00 грн.

10/ Товариство з обмеженою відповідальністю “____________________”, Пологи. Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 14400,00 грн.

11/ Державну виконавчу службу у Пологівському районі, м. Пологи, Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 83578,55 грн.

12/ Запорізьке обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, м. Запоріжжя з вимогами до банкрута у розмірі 10165,26 грн.

      Ліквідатором було направлено запили до реєстраційних органів по виявленню майна підприємства-банкрута.

      Відповідно довідки КППРР БТ1 “____________________” право власності на нерухоме майно за Приватним підприємством “____________________”, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, код за ____________________ – не зареєстровано

      Згідно довідки інспекції Державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області немає зареєстрованої сільськогосподарської техніки за Приватним підприємством “____________________”, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, код за ____________________.

      Згідно довідки Пологівського ВРНР УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області транспортних засобів за Приватним підприємством “____________________”, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, код за ____________________не зареєстровано.

    –  згідно витягу з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна запис відсутній.

    –  згідно витягу з єдиного реєстру заборон відчуження обтяжень рухомого майна запис відсутній.

      Заборгованість перед кредиторами залишилась не погашеною у зв’язку з відсутністю майна та грошових коштів у підприємства-банкрута.

      У зв’язку з викладеним, суд вважає за необхідне звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута затвердити. Враховуючи те, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилось майна для здійснення своєї підприємницької діяльності його необхідно ліквідувати, а провадження у справі припинити.

      Відповідно до п.6 ст.31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

      Керуючись ст.ст. 34, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

      Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, затвердити.

      Банкрута – Приватне підприємство “____________________'’, 70640, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, вул. ____________________; код за ____________________ – ліквідувати.

      Провадження у справі припинити.

      Вимоги не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

      Зобов’язати Пологівське відділення № 3006 ВАТ “___________________ банк”, м. Пологи закрити розрахункові рахунки підприємства – банкрута.

      Копію ухвали надіслати кредиторам, банкруту, ліквідатору, банку, Державному реєстратору Пологівської райдержадміністрації Запорізької області, Головному управлінню статистики у Запорізькій області, відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Запорізькій області.

Podpis-Pechat-3

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

      _.10.201__                                                               Справа № ______________

       Господарський суд Запорізької області у складі судді Хуторного В.М., при секретарі   Романовій К.І.,

       За участю представників сторін: від позивача – Ясир Д.І., довіреність № ________________ р.; від відповідача – не з’явився.

       Розглянувши в судовому засіданні матеріали справи № ______________, за позовом: Фізичної особи – підприємця ______________ Світлани Василівни, м. Запоріжжя (скорочено ФОП ______________ С.В.);  до ідповідача: Приватного підприємства «______________», м. Запоріжжя (скорочено ПП «______________»); про стягнення суми.

       Ухвалою господарського суду від ,__.0__.201__ р. позовна заява прийнята до розгляду, порушено та присвоєно номер провадження у справі ______________, справу в засіданні господарського суду призначено ______________р.

       За клопотанням представника позивача розгляд справи здійснювався без застосування засобів фіксації судового процесу. У відповідності до ст. 85 ГПК України в судовому засіданні було оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Сутність спору:

       ФОП ______________С.В. заявлено позов про стягнення з ПП «______________» суми заборгованості за отриманий товар у розмірі 10184,86 грн. Позовні вимоги мотивовані тим, що ФОП ______________С.В. в період з __.__.201__ р. по __.___.201__ р. було передано товару ПП «______________» на загальну суму 11210,41 грн., за який останнє розрахувалось частково, сплативши 1025,55 грн. Таким чином, сума боргу, з

урахуванням здійсненої оплати, становить 10184,86 грн. В обґрунтування позовним вимог позивач посилається на ст. 193 ГК України, ст. ст. 526, 530, 610, 655, 692 ЦК України, ст. ст. 1,54,58,67 ГПК України.

       __.__.201__ р. від позивача надійшла заява від __.__.201__ р. про уточнення позовних вимог, в якій зазначено про те, що оскільки відповідач станом на 09.10.2013 р. частково погасив свою заборгованість за поставлений товар, а саме на суму 5000 грн., позивач зменшує суму позовних вимог в частині стягнення суми боргу. Таким чином, сума заборгованості складає 5184,86 грн.

       Представник позивача в судовому засіданні наполягає на позовних вимогах, з урахуванням заяви від __.__.201__ р р., просить їх задовольнити.

       ПП «__________», відповідач у справі, відзиву на позовну заяву не надало, представник в судове засідання не з’явився, про час и місце слухання справи відповідач повідомлений належним чином, що підтверджується підписом уповноваженої особи на повідомленні про вручення поштовою відправлення.

       Згідно ст. 75 ГПК України справу розглянуто за наявними матеріалами, які суд визнав достатніми для вирішення спору.        ч

       Розглянувши матеріали справи та вислухавши пояснення представника позивача та представника відповідача в минулих судових засіданнях, суд,

ВСТАНОВИВ:

       Факт отримання відповідачем поставленого товару підтверджується видатковою накладною № _______________ від __.__.201__ р., підписаною повноважним представником відповідача на підставі довіреності № ____ від __.__.201__ р., та видатковими накладними № _______________ та № ________________ від __.__.201__ р., підписаними повноважним представником відповідача на підставі довіреності __________ від __.__.201__ р.      

Здійснення часткової оплати за поставлений товар за видатковою накладною № _______________ від __.__.201__ р., в сумі 1025,55 грн. підтверджується банківською випискою з розрахункового рахунку позивача від __.__.201__ р. та листом відповідача № ______ від __.__.201__ р.

       Згідно ст. ст. 530, 692 ЦК України продавець має право вимагати оплатити товар в будь-який час, а покупець зобов’язаний провести оплату товару у семиденний строк з дня пред’явлення вимоги.

       Через те, що строк оплати сторонами узгоджений не був, __.__.201__ р. позивачем на адресу відповідача була направлена претензія на суму 10184,86 грн. яка ним отримана __.__.201__ р., однак, залишена без відповіді.

       Неналежне виконання відповідачем зобов’язань підтверджено матеріалами справи. Заборгованість на момент подання позову становила 10184,86 грн. Разом з тим, після подання позову до суду відповідачем була здійснена часткова оплата суми боргу у розмірі 5000 грн., про що зазначає позивач у заяві про уточнення позовних вимог від __.__.201__ р., в якій він зменшує розмір позовних вимог та просить стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 5184,86 грн. Таким чином, провадження по справі в частині стягнення боргу в сумі 5000 грн. підлягає припиненню на підставі п. 1-1 ч. 1 ст. 80 ГПК України (за відсутністю предмету спору).

       Доказів про сплату решти суми боргу відповідачем суду не надано, а тому вимога про стягнення заборгованості в сумі 5184,86 грн. є законною та підлягає задоволенню.

       Відповідно до ст. ст. 44,49 ГПК України судові витрати покладаються на відповідача. З урахуванням викладеного, керуючись п. 1-1 ч. 1 ст. 80, ст. ст. 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

       Провадження по справі в частині стягнення суми заборгованості у розмірі 5000 грн. припинити.

       Позовні вимоги задовольнити частково.

       Стягнути з Приватного підприємства «____________» (69057, м. Запоріжжя, вул. ____________, код ______________) на користь Фізичної особи – підприємця _____________ Світлани Василівни (69050, м. Запоріжжя, вул. __________________, ІПН __________________) суму заборгованості за отриманий товар у розмірі 5184 (п’ять тисяч сто вісімдесят чотири) грн. 86 коп. та судовий збір у розмірі 1720 (одна тисяча сімсот двадцять) грн. 50 коп.

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Повний текст рішення складено __.__.201__ р.

Podpis-Pechat-4

 

Предоставьте профессионалу решать существующие проблемы!      

Позвоните мне по указанным телефонам или воспользуйтесь формой обратной связи.

 

Представленная информация будет интересна Вашим друзьям и знакомым

 

С  уважением                        Дарья Игоревна Ясыр

 

Орнамент услуги юриста

Детально ознакомиться с предлагаемыми мною услугами Вы можете перейдя по ссылкам:

 § Абонентское обслуживание                            § Защита интересов в суде

 § Защита от требований банка                         § Оформление наследства  

 § Составление документации                            § Семейный юрист

 § Регистрация предприятий                              § Ликвидация предприятий  

 § Помощь переселенцам                                     § Решение семейных проблем

 § Предоставление консультации                      § Урегулирование выплаты алиментов

 § Перечень полезных сайтов                             § Новости законодательства Украины  

 § Перейти на главную                                         § Контактная информация

§ Оформить заявку на консультацию

Обращайтесь за профессиональной юридической поддержкой, буду рада предоставить Вам свою помощь!

Орнамент услуги юриста низ

Рейтинг@Mail.ru